Jobs

Durchsuchen Sie hier die Angebote unseres Stellenmarktes.

Loading...

Elektryk

Standort:
28195 Bremen Deutschland
Gültig seit:
ab sofort
Vertragsart:
Vollzeit
Standort:
28195 Bremen Deutschland
Vakanz:
Neubesetzung
Tarifvertrag:
BAP Tarifvertrag
Gehalt:
36000 - 40000 Euro pro Jahr

Beschreibung:

Jako dostawca uslug personalnych w panstwowym transporcie publicznym, Deutsche Bahn ktora jest jedna z najwiekszych firm transportowych w Niemczech dla ktorej od wielu lat jestesmy notowanym i cenionym partnerem Deutsche Bahn. Dla naszego klienta oferujemy dobrze wyselekcjonowanych pracownikow o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych w roznych obszarach i regionach Niemiec. Z nasza firma nie starasz sie o prace w Deutsche Bahn, dzieki naszemu doswiadczeniu oferujemy prace u naszego renomowanego klienta jakim jest Deutsche Bahn!

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

  • Prace przy silnikach wysokopreznych/powerpackach i ich komponentach zgodnie z wytycznymi dotyczacymi konserwacji i innymi wymaganiami technicznymi, ekonomicznymi i harmonogramowymi
  • Montaż, demontaz, testowanie i naprawa komponentww i podzespoÅ‚ow zgodnie ze zleceniem pracy lub pisemna instrukcja pracy
  • Prace modernizacyjne i konserwacyjne wykonyane samodzielnie badz w zespole
  • Inspekcje funkcjonalne i wizualne
  • RozwiÄ…zywanie problemow i dziaÅ‚ania naprawcze
  • Potwierdzanie i dokumentowanie prawidlowego zakonczenia pracy

Entwicklungspotential / Perspektiven

Otrzymasz u nas umowe o prace na czas nieokreslony Zapewniamy regulowane godziny pracy, zgodnie z norma czasu pracy opartym w kodeksie pracy Wynagrodzenie oparte na taryfie BAP + dodatki Stawka godzinowa wynosi ok. 16,80 €/h + 50 Euro Netto dziennej diety

Fachliche Anforderungen

  • Ukonczone wyksztalcenie zawodowe w sektorze przemysÅ‚owo-technicznym np. jako mechanik przemyslowy, technik mechatronik, slusarz lub w branzy obróbki metali
  • Najlepiej byÅ‚oby, gdyby pierwsze doswiadczenie w renowacji silników wysokopreznych/powerpacks i ich komponentów
  • Gotowosc do pracy na wczesnych i póznych zmianach
  • Umiejetnosc pracy w zespole jak i samodzielnie
  • skrupulatnosc
  • niezawodnosc
  • elastycznosc

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie dokumentów aplikacyjnych droga mailowa. Oczywiscie zapewniamy absolutna ochrone danych ososbowych.   Katarzyna Nowak Dzial rekrutacji Kontakt telefoniczny:+49 (0) 3591 2706464-3 E-Mail: katarzyna(xmsDot)nowak(xmsAt)activ-job(xmsDot)com  

Jetzt bewerben
Zum Seitenanfang